O nas

0 +
Miejsc noclegowych

Poznaj nas

        Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy Dukat położony jest w centrum Horyńca-Zdroju obok parku zdrojowego. Budynek otaczają liczne krzewy i drzewa, w tym stare dęby i graby, co sprawia wrażenie pobytu w lesie. Zabytkowa aleja grabowa, która rozpoczyna się na terenie naszego ośrodka, kończy się w centrum parku zdrojowego przy pijalni słynnej horynieckiej wody siarkowej. Na terenie ośrodka znajduje się ok. 1 ha ogrodzonej łąki , na której nasi goście mogą korzystać z kąpieli słonecznych na hotelowych leżakach.

           Nasi goście korzystają z zabiegów uzdrowiskowych i rehabilitacyjnych w znajdujących się w niedalekiej odległości od ośrodka sanatoriach.  W odległości ok. 200m od ośrodka znajduje się kompleks basenowy „Wodny Świat”.

W hotelowej restauracji serwowane są posiłki oparte na tradycyjnej polskiej kuchni.

            Ośrodek posiada 80 miejsc noclegowych. Przestronne pokoje wyposażone są w lodówki, telewizory i czajniki. Posiadamy kilka apartamentów 1 i 2-pokojowych.

              W hotelu znajduje się sala konferencyjna  na ok. 100 osób,

 z której korzystają grupy szkoleniowe. Jest też możliwość wynajęcia tej sali dla osób z zewnątrz.

              Nasi goście mają wstępy gratis na dancingi , które odbywają się w Restauracji Zdrojowej SAWA.

            Na terenie ośrodka jest miejsce na ognisko lub grilla, gdzie serwujemy różne dania, również przy kapeli ludowej.

           Organizujemy wycieczki do Lwowa, Zamościa, Łańcuta, Leżajska, Przemyśla, Krasiczyna i do lokalnych atrakcji Roztocza między innymi do ŚWIĄTYNI SŁOŃCA miejsca kultu pradawnych SŁOWIAN , do najstarszej i najlepiej zachowanej drewnianej, zabytkowej prawosławnej CERKWI w RADRUŻU, wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO .

           Organizujemy również kuligi oraz wycieczki bryczką lub wozami.

 Horyniec-Zdrój to miejscowość  z wieloletnią tradycją uzdrowiskową,  dzięki znajdującym się na jej terenie pokładom wód siarczkowo-siarkowodorowych oraz borowiny, które znalazły zastosowanie , głównie w chorobach układu ruchu. Miejscowość otoczona jest licznymi lasami, w których znajdują się liczne piesze i rowerowe szlaki turystyczne. Brak lokalnego przemysłu, czyste powietrze, mnóstwo zieleni sprzyjają wypoczynkowi i regeneracji organizmu.

Horyniec-Zdrój położony jest na Roztoczu południowo-wschodnim , które posiada wiele atrakcji turystycznych.

E-mail

dukat@horyniec.net

LOKALIZACJA

ul. Mickiewicza 8, 37-620 Horyniec-Zdrój.

Telefon

502 397 487